Готель 4x4

Події та акції

“Коляда Квартет feat. Настя Друзюк" в Рівному

Коляда Квартет feat. Настя Друзюк" в Рівному

Джазовий клуб "ДжЕм" вітає всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Всім нам потрібні хвилі тиші, хвилини випадіння із – потрібні паузи, наповнені прозорою водою не-чекання. 

Саме тому ми тішимо Вас новиною, що в Рівному 12 січня 2017 року, о 19:30, в барі - ресторані "Блюz & Jazz", що по вул. 16 Липня, 7,  відбудеться  концерт диякона, піаніста-імпровізатора, журналіста, радіо- та телеведучого, та поета Романа Коляди. На цей раз Роман приїде не сам, а з цілісіньким "Коляда Квартет feat. Настя Друзюк"

Роман Коляда займе місце за фортепіано, а компанію йому складуть Віктор Соломін (домра, акордеон), Владисав Чухліб (бас-гітара), Роман Яковчук (ударні) та Настя Друзюк (вокал).

У програмі:

  • Авторська музика у аранжуванні Віктора Соломіна, джазові композиції, фантазії на теми Й.С.Баха, А.П'яццоли, Д.Гіллеспі, П.Дезмонда, Р.Коляди, В.Соломіна;

https://www.youtube.com/watch?v=4Ij2y7ymiqU

  • Прелюдія До Мажор, відома як Аве Марія Баха-Гуно, що у виконанні "Коляда Квартету" стала вокально інструментальним твором + автентичний вокал та народні мотиви;

  • Народні автентичні пісні у джазовій манері від етноспівачки, фольклористки та радіоведучої Насті Друзюк;


https://www.youtube.com/watch?v=slt2A3MHKV8

  • Мегавідоме «Лібертанго», про виконання якого "Коляда Квартетом" фахівці кажуть, що "так його ще ніхто не грав";

І, звичайно, родзинка - фірмова Колядівська лірика, яка промовляє до слухача тихим, делікатним голосом, говорячи про найважливіше. 

Коляда Квартет feat. Настя Друзюк" в Рівному

12 січня 2017 року, 19-30
Бар - ресторан "Блюz & Jazz", вул. 16 липня, 7


Поспішайте придбати квитки за тел. (067)363-34-18

До зустрічі!

всі публікації